Виїзний прийом громадян в с.Саварка

IMG_4128

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Черговий  виїзний прийом здійснено 28 березня 2018 року з 10.00 до 12.00 головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Абрамівною Старенькою в селі  Саварка за участю заступника голови та керівника апарату адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

До  керівництва районної державної адміністрації зверталися мешканці громади з питаннями, що стосуються життєдіяльності села, ділилися своїми проблемами та негараздами. Саварчан  цікавили питання нарахування та отримання пенсій,   забезпечення безпеки руху та правопорядку на території сільської ради, надання пільг населенню, безкоштовного отримання ліків, надання матеріальної допомоги, оформлення спадщини, благоустрою села.

Кожному громадянину надано вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.IMG_4121

IMG_4119IMG_4117IMG_4128