ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Gromads_slu

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

17.04.2018 о 10.00 год. в приміщенні Дмитренківського будинку культури (с. Дмитренки Богуславського району);

24.04.2018 о 10.00 год. в приміщенні Ісайківського сільського будинку культури, (с. Ісайки Богуславського району) відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території  Богуславського району. На громадські слухання будуть запрошені  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення,  газо- та електропостачання, радіо- та телефонного зв’язку.

На слухання запрошуємо посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів сільських рад, керівників органів самоорганізації населення, представників місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, населення району.