ХХІ відкритий турнір з міні-футболу.

Під егідою Богуславської районної федерації футболу у районному центрі пройшов ХХІ відкритий турнір з міні-футболу. Тринадцять команд, близько двохсот футболістів-аматорів з Богуславського, Миронівського та Таращанського районів стали його учасниками. 13 турів, 78 матчів зіграли суперники між собою у період з 28 січня по 7 квітня. Незважаючи на те, що ігри відбувалися на відкритих майданчиках, у складних погодних та далеко не ідеальних для футболу умовах, всі команди демонстрували і майстерність, і бажання до перемоги.
Зігравши по 12 поєдинків, кращі результати показали команди, у складі яких були заявлені досвідчені футболісти. Саме майстерність та досвід стали головними чинниками успішного виступу переможців і призерів. Головний приз- перехідний кубок Богуславської районної федерації футболу, виборола команда «Ніка» Богуслав (представник – Роман Бузинний). Другими фінішували з незначним відставанням футболісти з ФК «Миронівка (представник- Микола Оніщенко). Третім призером стала команда ФК «Мисайлівка» (представник – Олександр Лінський). Всі три  команди отримали цінні подарунки від голови БРФФ Сергія Унгуряна. Команди та гравці були також відзначені дипломами відповідних ступенів.
Організаційний комітет турніру визначив його кращих гравців. У номінації «Кращий воротар» диплом та подарунок отримав голкіпер з Мисайлівки Микола Федько. У номінації «Кращий бомбардир» був відзначений Роман Бузинний, нападник богуславської «Ніки», який 29 разів засмучував суперників своїми влучними ударами. А приз «Кращий гравець» дістався ще одному мисайлівчанину Володимиру Агеєву.
На церемонії нагородження завідувач сектору спорту райдержадміністрації Анатолій Даниленко та голова Богуславської районної федерації футболу Сергій Унгурян подякували всім учасникам турніру та побажали їм нових футбольних звитяг, адже сезон лише розпочинається.
XXI_turnir_futbol_17_04_2018

Кількість м’ячів

Бузинний Роман «Ніка»

Барсен Руслан «Коледж-ІІ»