І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», 2018

krashchuy_derg_slujbovecНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 Національним агентством України з питань державної служби оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році (далі Конкурс).

Розпорядженням голови Богуславської районної державної адміністрації від 27 лютого 2018 року № 75 «Про організацію проведення у 2018 році у Богуславській районній державній адміністрації першого туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець» було розпочато проведення Конкурсу в апараті райдержадміністрації, відділах та структурних підрозділах в 2018 році.

Основними завданнями Конкурсу є:

- виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;

- вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;

- виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, принципів державної служби.

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Нагадуємо, що у  Конкурсі можуть  брати участь державні службовці, що  займають посади категорій "Б"  і  "В"   і   мають стаж державної служби:

у  номінації  "Кращий  керівник" -  загальний стаж державної служби  не  менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один  рік;

у номінації  "Кращий  спеціаліст" - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Також, у Конкурсі можуть брати участь  державні  службовці,  які  не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі в І турі Всеукраїнського щорічного конкурсу «Кращий державний службовець» запрошуємо усіх державних службовців Богуславської районної державної адміністрації.

Пройом заяв до 26 березня 2018 року. Широ бажаємо успіху!

Відділ управління персоналом апарату

Богуславської районної державної адміністрації