РОЗШИРЕНА НАРАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО АКТИВУ.

Розпочав захід заступник голови  Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко, звернувшись з вітальним словом до всіх присутніх. Далі, також привітавши учасників наради, продовжив виступ начальник управління  фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв.
Після обговорення досягнень і проблем фізкультурно-спортивної галузі області за власної ініціативи виступили представники спортивної спільноти та поділилися потребами свого регіону. Дмитро Назаренко пообіцяв, що всі пропозиції по розвитку фізичної культури і спорту будуть розглянуті.
У рамках заходу відбулася урочиста церемонія вручення почесних відзнак. З метою неупередженої та об’єктивної оцінки розвитку фізичної культури і спорту на території  Київської області управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації були сформовані показники, на основі яких і визначався  відповідний рейтинг.
У ІІ групі районів (вісім районів з населенням від 30 до 35 тис.чол.) переможцем та призерами стали:
1 місце – Миронівський район;
2 місце – Обухівський район;
3 місце – БОГУСЛАВСЬКИЙ  РАЙОН.
По закінченню заходу всі його учасники залишили фото на згадку.
spilne_foto_25_04_2018_66625 квітня у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася розширена нарада управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Участь у нараді взяли керівники комунальних закладів Київської обласної ради фізкультурно-спортивного спрямування та структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій,  директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київщини та очільники обласних і районних організацій фізкультурно-спортивних товариств.
1 місце – Миронівський район;
2 місце – Обухівський район;
3 місце – БОГУСЛАВСЬКИЙ  РАЙОН.
По закінченню заходу всі його учасники залишили фото на згадку.
spilne_foto_25_04_2018
vruch_vidznaku_25_04_2018