Дайджест Новини Уряду 07.05.2018

Будемо пам'ятати подвиг, що дав життя наступним поколінням, - Прем'єр-міністр під час зустрічі з ветеранами СКМУ.

Андрій Рева обговорив із представниками профспілок подальшу співпрацю в рамках роботи з підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

Відкритість влади дорівнює її ефективності, підзвітності і можливості розвивати країну, – Володимир Гройсман.

В регіональні програми розвитку треба внести пункт про виконання потреб людей з обмеженими можливостями і ввести посади уповноважених з цих питань, – Володимир Гройсман.

Урядово-громадська ініціатива «Разом проти корупції» – успішний приклад співпраці з громадськими експертами в процесі підвищення відкритості Уряду, – Володимир Бондаренко.

Арсен Аваков відкрив нове відділення поліції у Київській області.

За 4 місяці 2018 року місцеві бюджети зросли до 69,2 млрд грн, – Геннадій Зубко