«ШЕРШНІ» – ФІНАЛІСТИ ТУРНІРУ ПХЛ 2007

У перший ігровий день «Шершні» переграли  хокейний клуб «Торнадо» з Києва з рахунком 6:4 та луцьку «Спарту» 5:1. Наступного дня жовто-чорні святкували перемоги в іграх з київською «Крижинкою 2008»  6:3  та своїм основним конкурентом у турі за вихід  до плей-офф, харківським «Союзом» - 3:2. Чотири переможні результати вивели команду Олександра Матвійчука на вершину турнірної таблиці ПХЛ 2007. Та головне не цей локальний успіх дебютанта турніру (інші команди свої заключні матчі відіграють у Дніпрі та Дружківці 10-11 травня), а вихід богуславської команди, яка на 85% складається із місцевих вихованців до чільної шістки команд,  які і розіграють головні спортивні трофеї – кубки та медалі цьогорічної хокейної ліги. Кращі команди України, в складі яких виступають одинадцятилітні хокеїсти, зберуться 18 – 20 травня в Одесі, де в місцевому Палаці спорту в одноколовому турнірі і визначать переможців та призерів.
Підводячи підсумки виступів богуславських «Шершнів» у цьогорічній лізі за результатами календарних ігор, необхідно відзначити, що команда протягом восьми місяців грала стабільно, з туру в тур, поповнюючи свої турнірні здобутки. За підсумками 32 поєдинків «Шершні» здобули 20 перемог. Ще у 3 матчах були перемоги за булітами.  У 2 таких серіях жовто-чорні поступилися, у 7 іграх зазнали поразок. Різниця закинутих та пропущених шайб 193 – 90. Очковий запас склав 68 балів. Така стабільність виступів свідчить про вміння тренерського колективу  (головний тренер – Олександр Матвійчук, тренери – Олександр Яковенко та Кирило Катрич) тримати своїх вихованців у хорошій спортивній формі та ігровому тонусі. А характеру юним хокеїстам при належній підтримці вболівальників вистачає. Складовими успіху також є хороша школа катання та володіння клюшкою.
Непереможених команд не буває. Тож будемо бажати лідерам команди- Артему Капусті, Максиму Висотенку, Якову Середовичу, Артему Кальсіну та їх партнерам  впевненості у власних силах та переможних результатів у південній Пальмірі.
shershni_10_05_2018_2Всеукраїнський хокейний марафон для учнів ДЮСШ 2007 р.н., який стартував у вересні місяці 2017 року добігає до свого логічного завершення. Одними з перших календарну сітку змагань Придніпровської хокейної ліги завершили юні богуславські хокеїсти. Свій заключний тур, який відбувся 8-9 травня на київській льодовій арені «Крижинка», вони завершили переможно.
shershni_10_05_2018