Дайджест новин Уряду 11.05.2018

Олександр Саєнко: Середня зарплата до кінця року може сягнути 10 тис. грн

Урядовий контактний центр допомагає громадянам з порушеннями слуху звернутися із запитами до органів виконавчої влади.

Дохід українського вчителя треба довести до ринкового рівня, - Володимир Гройсман.

Олександр Саєнко: Середня зарплата до кінця року може сягнути 10 тис. грн.

Новий закон про приватизацію подвоїть доходи від малої приватизації, - Олександр Саєнко.

Кабінет Міністрів перевірить ефективність використання місцевою владою коштів на децентралізацію та соціально-економічні програми, – Олександр Саєнко.

Уряд завжди буде на стороні чесного бізнесу, – Прем’єр-міністр на зустрічі з діловими колами Закарпаття.

Дорожні роботи сьогодні розгорнуті по всій Україні, держава послідовно виконує план відновлення дорожнього господарства, – Прем’єр-міністр.

Старт роботи незалежного Антикорупційного суду дасть добрий сигнал громадянам та інвесторам, - Володимир Гройсман.

Питання мови не може використовуватися для задоволення політичних амбіцій, - Прем'єр-міністр.

Можливості децентралізації дозволяють зміцнити громади і посилити регіони, – Глава Уряду про перебіг реформи на Закарпатті.