«ШЕРШНІ» - ПЕРЕМОЖЦІ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ КИЄВА.

Вітаючи «Шершнів» з цим високим спортивним результатом, вручаючи кубок капітану Артему Капусті, керівник відокремленого підрозділу Федерації хокею в Київській області Юрій Загородній відмітив, що ці юні хокеїсти є нашою гордістю та надією українського хокею і побажав їм великих спортивних досягнень на Всеукраїнському  та міжнародному рівні у майбутньому. Надалі керівник хокею Київщини разом з директором «Льодограю» Ігорем Штефаном вручили спортсменам їхні особисті відзнаки – медалі, дипломи та вимпели.
Заслужена перемога  повинна надати новий імпульс для подальшого прогресу та становлення команди. Хокейний сезон ще триває, а на черзі відповідальні матчі фінального етапу Придніпровської Хокейної Ліги. Шість кращих хокейних колективів ПХЛ, які за підсумками регулярного чемпіонату вибороли це право – харківські СДЮШОР та «Союз», дніпровські «Ягуар» та «Дніпро», богуславські «Шершні» та місцеві «Морські Вовки» в Одесі з 18 по 20 травня в особистих іграх між собою визначать кращі команди України серед юнаків 2007 року народження.
А.Даниленко
shershni_12_05_2018_2_mal12 травня в універсальному навчально-тренувальному центрі «Льодограй» відбулася радісна та важлива для подальшого розвитку дитячо-юнацького хокею з шайбою на Київщині подія. Цього дня команда «Шершні» Богуслав отримала заслужені нагороди  за перемогу у відкритому чемпіонату Києва серед юнаків 2007 року народження. Чемпіонами сезону 2017-2018 років стали: воротар - Артем Степаненко; захисники – Ярослав Козир, Рустам Кубець, Денис Коваленко, Назар Даниленко, Кирило Лянний, Максим Гаман, Ростислав Онофрей; нападники – Артем Капуста, Максим Висотенко, Яків Середович, Владислав Сіваченко, Артем Кальсін, Владислав Запорізький, Іван Гожий, Ілля Мацько, Максим Янер, Богдан Іванченко та Максим Цісаренко. До цієї перемоги команду вели її наставники: головний тренер- Олександр Матвійчук та тренери- Олександр Яковенко і Кирило Катрич. Фінансову підтримку забезпечували батьки юних хокеїстів, які також були і самими палкими та відданими вболівальниками. Тож вони по праву також розділяють цей успіх команди.
shershni_12_05_2018_1
shershni_12_05_2018