Дайджест Новини Уряду 15.05.2018

Мінрегіон вводить «жовті лінії» обмеження забудови
Маємо 1375 перспективних центрів спроможних ОТГ, - Геннадій Зубко
В 2018 році зміниться підхід до критеріїв об’єднання громад, - Геннадій Зубко

Мінрегіон вводить «жовті лінії» обмеження забудови.

Лілія Гриневич: Основні набори LEGO всі школи отримають до 1 вересня, а потім вони ще доповнюватимуться в 3 етапи.

Новий Бескидський тунель буде зданий в експлуатацію до кінця травня, - Володимир Гройсман.

Маємо 1375 перспективних центрів спроможних ОТГ, - Геннадій Зубко.

В 2018 році зміниться підхід до критеріїв об’єднання громад, - Геннадій Зубко.

Медицина є пріоритетом змін, будемо укріплювати тенденцію на здоров’я та довголіття українців, – Володимир Гройсман.

Інтерес норвезьких інвесторів до України зростає, – Державний секретар МЗС Норвегії.

На первинній ланці медицини важливо впровадити програму E-konsalt, - Геннадій Зубко.

Володимир Кістіон зустрівся з головою Бюро енергетики та природних ресурсів Державного департаменту США Сандрою Оудкірк.

Остап Семерак: Японія підтримує Україну у намірах повернути зону відчуження у промислове використання.

Будівництво Керченського мосту порушує всі норми міжнародного права і інтереси України, – Глава Уряду.

Економіка України зростає 9 кварталів поспіль, – Держстат.

МОЗ України запускає онлайн-платформу з протоколами на засадах доказової медицини.