Нарада із сільськими головами

IMG_20180517_095219

17 травня 2018 року за ініціативи голови Богуславської районної державної адміністрації  Ірини Старенької проведену нараду із сільськими головами  за участю заступника голови районної ради Анатолія Резніченка  по питанню благоустрою населених пунктів, ремонту доріг та  попередження виникнення пожеж на  території сіл району.

Ірина Старенька наголосила   на посиленні вжиття заходів щодо   протипожежної безпеки на території населених пунктів та відповідальності  голів сільських рад за дотримання відповідної безпеки, необхідності проведення масово-роз’яснювальної роботи щодо заборони спалювання сухої трави, залишків рослинності на сільськогосподарських угіддях, ліквідації звалищ сміття.

Також, під час наради було піднято питання проведення двомісячника благоустрою, зокрема – це проведення облаштування  зупинок, ремонт доріг.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення,  дано доручення та встановлено терміни їх виконання.

IMG_20180517_095219IMG_20180517_095244