Дайджест новин Уряду 18.05.2018

Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міжнародним днем музеїв.

У Херсоні відкрився ювілейний ХХ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».

Центри зайнятості в Україні мають стати центрами боротьби з міграцією, – Прем’єр-міністр.

Додаткові надходження від митниці минулого року становили 70 млрд грн, – Глава Уряду.

Геннадій Зубко презентував 7 кроків до гендерної рівності в громадах.

Прем’єр-міністр про старт роботи Антикорупційного суду: Ми маємо повернути людям надію і віру у справедливість.

Уряд опрацьовує можливості залучення ресурсів на державні шахти, – Володимир Гройсман.

МОН та Мінекономрозвитку домовилися про розподіл повноважень у сфері інновацій.

Співпраця з міжнародними фінансовими партнерами сприяє нашому курсу на економічне зростання, – Глава Уряду під час зустрічі з Групою Світового банку.

З’явився сайт, де зібрана вся офіційна інформація про євроінтеграцію України.

В Україні стартує інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей».

Телемедицина – це абсолютно нова якість медичної послуги на селі, - Геннадій Зубко.

Заява МЗС України щодо 74-ї річниці депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу