Всеукраїнська нарада з питань упровадження положень Концепції «Нова українська школа» та організації нового освітнього простору.

Тому, 21 травня 2018 року, за ініціативи директора департаменту освіти і науки Київської ОДА Віри Рогової керівники місцевих органів управління освіти Київщини взяли участь в Всеукраїнській нараді під головуванням Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич з питань упровадження положень Концепції «Нова українська школа» та організації нового освітнього простору.
Разом з колегами, начальник відділу освіти Богуславської райдержадміністрації - Оксана Василівна Поліщук, під час візиту до Одеси, мала змогу відвідати виставку сучасного навчального обладнання для закладів освіти, на якій були представлені зразки оновленого освітнього простору: новітнє інтерактивне та мультимедійне обладнання, сучасні учнівські меблі, оновлені кабінети природничо-математичних предметів, дидактичні матеріали.
odesa_21_05_2018Забезпечення умов для якісного навчання,  розвитку особистості і творчої самореалізації кожного учня - це завдання сучасної школи, а  активна життєва та професійна позиція керівника, здатного вчасно реалізувати реформи в освіті в умовах соціальних змін, допомагає у її створенні.
odesa_21_05_2018_1
odesa_21_05_2018_2