Особистий виїзний прийом громадян

IMG_4366

24 травня 2018 року з 15.00 до 17.00 год. заступник голови Київської обласної державної адміністрації НАЗАРЕНКО Дмитро Юрійович  провів особистий виїзний прийом громадян в м. Богуслав. На особистий прийом до заступника голови Київської ОДА завітали мешканці Богуславського району  та м. Богуслав з питань які потребували підтримки з боку представників обласної влади. Жителі Богуславщини зверталися з найбільш хвилюючими питаннями, а саме: відкриття відділення гемодіалізу в Богуславській ЦРЛ,  енергозбереження в школах міста (заміна вікон, покрівлі), благоустрою території м. Богуслав.

Всім громадянам, які звернулися на прийом до заступника голови облдержадміністрації були надані вичерпні відповіді та консультації. З метою вирішення піднятих громадянами питань Дмитро Назаренко дав доручення відповідним структурним підрозділам опрацювати та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

IMG_4361IMG_4363IMG_4364IMG_4366IMG_4368