Оголошення!

07 червня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Богуславського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.
В порядку денному засідання: обговорення плану заходів з проведення  підготовчих та ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж і споруд, тепло-, водопостачання і водовідведення, газопостачання, електропостачання, доріг, об’єктів благоустрою до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.