Шановні журналісти! Вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця почесна й необхідна, адже важко уявити сучасне суспільство без комунікативних каналів і нескінченного потоку інформації. Саме ви професійно та неупереджено творите історію сьогодення, відображаючи головні події у житті нашої держави.
Щиро дякую всім працівникам засобів масової інформації
за підтримку, плідну співпрацю, можливість своєчасно довести до громадськості актуальні питання державної політики.
У цей святковий для вас день бажаю
невичерпної енергії, творчого натхнення, втілення всіх світлих задумів, наснаги та професійних успіхів!
Гострого пера!
_1gur