СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ.

spartakiada_dergslujbivciv_09_06_2018

9 червня 2018 року ірпінський стадіон «Чемпіон»  став  головною спортивною ареною змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області. Понад двадцять  збірних команд районних державних адміністрацій Київщини направили своїх представників на участь у цьому важливому спортивному заході, основними завданнями якого є залучення державних службовців до активних занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя та відбір кандидатів для формування збірної команди держслужбовців Київщини для участі у третьому етапі Всеукраїнської спартакіади. Спортивну честь збірної команди державних службовців Богуславського району захищали: Лариса Герасименко – начальник загального відділу апарату РДА, Сергій Готовський – головний спеціаліст відділу надходжень та видатків управління державної казначейської служби України у Богуславському районі, Віталій Тихопій – головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, Юрій Матвієнко – головний спеціаліст Богуславського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, Олена Антоненко –головний спеціаліст відділу енергоменеджменту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Анатолій Даниленко – завідувач сектору спорту райдержадміністрації, Вікторія Царенко – головний спеціаліст відділу у Богуславському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області.
На урочистому відкритті спартакіади її учасників привітали Сергій Тимофєєв – начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, Олександр Якубенко – начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, Дмитро Христюк – перший заступник міського голови Ірпеня.
Після підняття державного прапору під гімн України представниками переможців та призерів минулої обласної спартакіади з Кагарлицького, Бориспільського та Богуславського районів захід офіційно оголосили відкритим.
Після офіційної частини розпочалася спортивна програма спартакіади. Спортсмени-держслужбовці змагалися за шаховими та шашковими дошками, на волейбольних та міні-футбольних майданчиках та тенісних столах.
Державні службовці Богуславщини гідно протистояли  своїм суперникам в індивідуальних видах спорту, змагаючись за самі високі місця. Другим призером з шахів став Юрій Матвієнко, а третє місце в особистих  змаганнях шашкістів виграла Вікторія Царенко, яка в парі з Віталієм Тихопієм  стали третіми у командному заліку з цього виду спорту. Недалеко від п’єдисталу в особистих змаганнях тенісистів завершили свої виступи  Сергій Готовський та Лариса Герасименко, проте у командному заліку у змаганнях з настільного тенісу  вони принесли Богуславщині другий результат.  Анатолій Даниленко, виступаючи у складі об’єднаної команди з Бориспільського, Обухівського та Богуславського районів  став бронзовим призером у змаганнях з міні-футболу. Олена Антоненко, яка вперше брала участь у змаганнях такого рівня,  також показала пристойний результат, увійшовши у десятку кращих шахісток Київщини.
По закінченні спортивної програми спартакіади були підведені попередні підсумки та відзначені держслужбовці та команди, які стали переможцями та призерами в особистих і командних  видах змагань. Всі вони були відзначені Сергієм Тимофєєвим і отримали з його рук кубки, медалі та дипломи за свої досягнення.
За результатами змагань буде формуватися збірна команда Київської області для участі у Всеукраїнському етапі спартакіади. Тож не виключаємо, що до її складу потраплять кандидати із Богуславького району.
9 червня 2018 року ірпінський стадіон «Чемпіон»  став  головною спортивною ареною змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області. Понад двадцять  збірних команд районних державних адміністрацій Київщини направили своїх представників на участь у цьому важливому спортивному заході, основними завданнями якого є залучення державних службовців до активних занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя та відбір кандидатів для формування збірної команди держслужбовців Київщини для участі у третьому етапі Всеукраїнської спартакіади. Спортивну честь збірної команди державних службовців Богуславського району захищали: Лариса Герасименко – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації, Сергій Готовський – головний спеціаліст відділу надходжень та видатків управління державної казначейської служби України у Богуславському районі, Віталій Тихопій – головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, Юрій Матвієнко – головний спеціаліст Богуславського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, Олена Антоненко – головний спеціаліст відділу енергоменеджменту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Анатолій Даниленко – завідувач сектору спорту райдержадміністрації, Вікторія Царенко – головний спеціаліст відділу у Богуславському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області.

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації