«ГОНЧАРІ» - НА ВЕРШИНІ ТУРНІРНОЇ ТАБЛИЦІ.

fkis_1_20062018Заключний матч першого кола, у якому зустрічалися кращі команди першості Київської області з футболу в групі «А» - богуславські «Гончарі» та «Колос» Пустоварівка Сквирського району, мав визначити одноосібного лідера за підсумками першої частини цьогорічного турніру. Незначна перевага у два очки та домашнє поле з багаточисленною болільницькою підтримкою робили фаворитом цього протистояння місцеву команду. Проте стартові хвилини поєдинку активніше провели гості, які раз за разом організовували свої атаки на ворота «Гончарів». Кілька разів господарів поля виручив голкіпер Антон Бойко, який впевнено провів весь цей відповідальний для команди матч. Із середини тайму «Гончарі» відвели гру від власних воріт та почали створювати тиск на половині поля суперника. І незадовго до перерви повели в рахунку. Центральний захисник Олександр Лисак вдало зіграв головою, підключившись до атаки при виконанні стандарту. На початку другого тайму Олександр Красовський подвоїв перевагу «Гончарів» і команда впевнено довела гру до перемоги, яка вивела її в одноосібні лідери. Перевага над ближнім конкурентом у п’ять очок дає богуславській команді психологічну впевненість у подальшій турнірній боротьбі за вихід до наступного етапу змагань.

fkis_2_20062018fkis_3_20062018fkis_4_20062018