УВАГА! ШУКАЄМО ВІДПОВІДАЛЬНУ МОЛОДЬ КИЇВЩИНИ

Bezymyannyy-kollazh-300x300Запрошуємо активну молодь Київської області на участь у серії тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини», що відбудеться  5-9 вересня 2018 року у санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа).

Програмою заходу передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Завдання навчального курсу: підготовка громадських активістів, які сприятимуть впровадженню ініціатив на регіональному і локальному рівнях, створення мережі активістів та налагодження ефективної комунікації між ними з подальшою реалізацією спільних проектів.

В рамках заходу учасники відвідають наступні модулі: «Громадянська освіта», «Проектний менеджмент», «Лідерство та комунікація» та «Розвиток громад».

Цільова аудиторія від 18 до 35 років:

• - лідери молодіжного середовища Київської області,
  • - студенти ВНЗ,
  • - представники інститутів громадянського суспільства,
  • - активісти молодіжного руху,
  • - представники молодіжних центрів,
  • - представники молодіжних рад,
  • - представники депутатського корпусу міських та районних рад, ОТГ,
  • - молоді підприємці,
  • - молодіжні працівники,
  • - представники місцевого самоврядування,
  • - працівники комунальних установ, закладів, підприємств,
  • - представники малого та середнього бізнесу.
  • Протягом 4 днів учасники будуть створювати та презентувати власні проекти, дізнаються, як співпрацювати з міжнародними організаціями та де шукати гранти. Окрім цього, відбудеться тренінг від єдиного в Україні тьютора дистанційного курсу “Додатки Google в професійній діяльності” Антоніни Букач.

За результатами заходу кожен учасник отримає сертифікат від Київської обласної державної адміністрації.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму –  goo.gl/eRdE2F до 30 серпня.

Контактна особа: Ніколаєнко Катерина 066 147 59 79

Рожанська Олена 098 101 69 70

Серію тренінгових навчань організовано в рамках Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19 травня 2017 року №316-14-VII (зі змінами) та з метою розвитку неформальної освіти на Київщині, активізації молодіжного руху.

Організатор – Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА – https://www.facebook.com/UMPtaNPVKODA/