Шановні працівники дошкільних навчальних закладів району, педагоги-вихователі, помічники, методисти, музичні керівники!

kvityЩиро вітаю вас з професійним святом!

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю. Висловлюємо  слова подяки всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх патріотів, науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Бажаємо вам здоров’я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків. Хай кожен день буде наповнений щедрістю, надією і вірою, а кожен дім – миром та злагодою!

Нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця бажаю вам щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.

голова районної державної адміністрації Ірина  Старенька