Районні змагання з міні- футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступеня

26 вересня 2018 року в Богуславсьму районі  на базі  Богуславського НВК пройшли районні змагання з міні- футболу серед загальноосвітніх навчальних  закладів І-ІІ ступеня, в яких взяли участь 9 команд. Змагання проходили в трьох групах. В ході запеклої  боротьби чемпіонами та призерами змагань  стали команди :
1місце- Розкопанецька ЗОШ
2місце- Бранепільський НВК
3місце- Мисайлівський НВК
Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань!
072126 вересня 2018 року в Богуславсьму районі  на базі Богуславського  НВК «ЗОШ I-IIIст.№3-гімназія» пройшли районні змагання з міні- футболу серед загальноосвітніх навчальних  закладів І-ІІ ступеня, в яких взяли участь 9 команд. Змагання проходили в трьох групах. В ході запеклої  боротьби чемпіонами та призерами змагань  стали команди :

1місце- Розкопанецька ЗОШ
2місце- Бранепільський НВК
3місце- Мисайлівський НВК
Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань!