Інформаційний вісник Уряду: Без бюджету-2019 10 мільйонів пенсіонерів залишаться без підвищення пенсій

Якщо Верховна Рада вчасно не ухвалить бюджет на наступний рік, соціальні стандарти і подальше проведення найважливіших реформ буде заморожене

Уряд виконав своє зобов’язання і вчасно подав до парламенту законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Тепер доля документу в руках Верховної Ради. Якщо парламент не ухвалить його, в наступному році фінансування видаткових статей не припиниться, але відбуватиметься в обсягах цього року. Що це означає?

Не будуть перераховані пенсії

Завдяки ініційованій Урядом пенсійній реформі з 1 березня 2019 року вперше мають бути автоматично перераховані всі пенсії відповідно до зростання заробітної плати і інфляції. За підрахунками Міністерства соціальної політики, в 2019 році показник середньої заробітної плати, який використовується у формулі перерахунку пенсій, зросте на 17%.

Читати повністю.