Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році

Кабінет Міністрів забезпечив стабільний розвиток економіки, що дало змогу продовжити масштабні реформи і підвищувати якість життя громадян

24 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив звіт роботи Уряду за 9 місяців. Звіт висвітлює поточну ситуацію в країні й окреслює напрями та інструменти подальшого розвитку. Офіційна статистка доводить – національна економіка увійшла у фазу стабільного розвитку. За результатами ІІ кварталу цього року ВВП зріс на 3,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.  За 9 місяців поточного року до державного бюджету надійшло майже 675 млрд гривень або «плюс» 89 млрд грн до показників січня-вересня 2017 року. Завдяки чому це стало можливим і як зростання економіки трансформується в реальне підвищення стандартів життя українців?

Середньоденні надходження від митниці зросли до 1,76 млрд гривень

Уряд розпочав масштабні перетворення на митниці. З одного боку, максимально спрощено оформлення вантажів для сумлінних підприємців. Ще до ухвалення і набуття чинності відповідного закону ДФС запровадила механізм спрощення і прискорення проведення митних процедур, т.з. «єдине вікно». На сьогодні частка вантажів, що підлягає видам державного контролю й оформлюється за принципом «єдиного вікна», складає 89% від загальної кількості митних оформлень.

Читати повністю.