Шановні жителі Богуславщини!

z_novum_rokom_2019Сердечно вітаю Вас із світлими та радісними святами Нового року та Різдва Христового!

Рік, що минає залишив по собі відбиток  в історії нашого краю, в біографії кожного жителя нашого району. Він подарував нам чимало незабутніх хвилин, пов’язаних із новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А ті труднощі, які нам довелося долати, довели, що спільна праця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, базових підприємств та  господарств, підприємців та громад району здатна вирішувати будь-які проблеми.

Щиро дякую, дорогі земляки, за Вашу працьовитість,  оптимізм, за розуміння і за все, що ми зуміли зробити разом.

Попереду нас чекає чимало змін, тож нехай радість Новоріччя та Різдва Христового дасть усім нам наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи, а Новий Рік принесе натхнення та сили для здійснення усіх задумів, планів та сподівань.

Нехай Різдвяна зірка зігріє своїм теплом кожну домівку, кожну родину. Бажаю, щоб віра, надія та любов завітали у наші серця й оселили в них відчуття щастя та радості!

Миру, добра, здоров’я та злагоди в Новому році!

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями

Голова райдержадміністрації    Ірина Старенька