НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС "БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА"

Національний конкурс «Благодійна Україна» - це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтовного благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

Щорічно, при підготовці та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Протягом років проведення Конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України, депутатський корпус.

Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей». До Наглядової ради конкурсу входять співачка, масткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницькі (голова Наглядової ради), лідер гурті «Мандри» Сергій Хоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, фронтмен гурті «Антитіла» Тарас Тополя, акторка та волонтерка Ірма Вітовська; засновниця ГО «Міжнародний альянс братської допомоги» волонтерка Вікторія Воронович та народна артистка України, депутат Верховної Ради України, волонтерка Оксана Білозір.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018» - 15 березня 2019 року. Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України пані Оксана Лобко, тел. (067) 16-404-11, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Додається:

Положення про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018» та оновлена форма конкурсної заявки, критерії та порядок оцінювання (http://blagoukraine.org/).