Інформаційний вісник Уряду - Автоматичний перерахунок пенсій

З 1 березня пенсії зростуть для 8 мільйонів пенсіонерів
Держава відновить соціальну справедливість і для пенсіонерів з найнижчими пенсіями: вони отримають 2 410 гривень доплати за попередні роки
Уряд продовжує пенсійну реформу, розпочату в 2017 році. 1 березня вперше відбудеться автоматичний перерахунок пенсій. Подробиці цього перерахунку були озвучені під час наради у Пенсійному фонді за участі Президента Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і членів Кабінету Міністрів.
Після індексації пенсії в середньому зростуть на 255 гривень
Щорічний автоматичний перерахунок пенсій передбачений пенсійною реформою, яку запропонував Уряд. Це означає, що для перерахунку пенсій не потрібно приймати окремих рішень Уряду чи парламенту. Кошти на такий перерахунок Уряд вже передбачив у державному бюджеті на наступний рік.
З 1 березня пенсії зростуть для 8 мільйонів пенсіонерів
Після індексації пенсії в середньому зростуть на 255 гривень