В КОДА запрацювала «гаряча лінія» з питань захисту прав інвесторів та підприємців

В Обласній державній адміністрації запрацювала «гаряча лінія» Офісу захисту прав інвесторів та підприємців Київської області. Офіс прийматиме звернення від представників бізнесу щодо фактів тиску, зловживань чи бездіяльності з боку посадових осіб обласних або районних органів влади.
Щоб отримати кваліфіковану правову допомогу звертайтесь за тел. 044 286-87-57 «Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Також свої скарги Ви можете надіслати за електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Нагадаємо, Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області було створено за ініціативи голови КОДА Олександра Терещука з метою покращення комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу.
1_5