Вхід на сайтСьогодні Богуславщина оплакує свого героя…

oleksiy_KarlashВійськовослужбовець Олексій Карлаш, поранений в зоні ООС 19 червня, помер, не приходячи до тями.

23 червня у харківському шпиталі помер військовослужбовець 54 окремого розвідувального батальйону Олексій Карлаш із позивним «Карлсон».

19 червня він отримав осколкове поранення у голову. Лікарі до останнього боролися за життя бійця, провели операцію, проте близько 10-ї ранку серце Олексія Карлаша зупинилося.

Про смерть військовослужбовця повідомив його побратим, ветеран АТО Олексій Бешуля: «Починали службу разом у 2014 році. А сьогодні вранці він помер у Харківському шпиталі. Осколкове поранення в голову».

26-річний Олексій Карлаш родом із села Розкопанці Богуславського району Київської області.

За місяць боєць мав завершити службу й повернутися додому.

«Ти з 19.06 не виходив на зв’язок. Я переживала, молилась і вірила, що ти просто на завданні... Знала тебе всього місяць. А наче вічність... Тобі треба було відслужити всього 1 місяць... За спиною 5 років в АТО. Справжній герой, пишалась тобою, таких як ти одиниці... Ти так хотів сім’ю і дітей... Тебе поранили... казали шансів мало... Важке поранення в голову... А сьогодні о 10 ранку в Харківському госпіталі тебе не стало, ти став ангелом... Не вірю! Не хочу вірити!!! Я вірила в чудо!!! Останнє твоє повідомлення було: «Все буде добре. Ще місяць і додомцю», – написала Мар’яна Барабанова.


Вдома у загиблого залишились згорьовані мати і брат.

Вночі з 25 на 26 червня Олексія Карлаша стоячи на колінах, схиливши голови,  Богуславщина зустріла живою колоною. Його зустрічали представники влади, військкомату, учасники АТО, волонтери, активісти, ветерани-афганці,  члени політичних сил, небайдужі жителі міста. З квітами і свічками в руках всі разом провели його до рідного порогу.

Зі всіма  почестями прощання з Героєм відбулося 26 червня. Ніхто не міг стримати сліз!

Світла пам'ять Герою і всім, хто віддав життя за Україну...

Герої не вмирають!

Олексій Карлаш - останній шлях. Зустріч загиблого героя в c. Розкопанці. 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси