Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем Конституції України.

konstutyciya_2019Шановні жителі Богуславського району!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи волю мільйонів громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон — Конституцію України, який став оберегом державності і демократії великої української родини.

Конституція України назавжди закріпила ідеали рівності, верховенство права, політичну, економічну та ідеологічну стабільність — усі ті фундаментальні засади, на яких грунтується сьогодення і вибудовується майбутнє. Адже в пріоритеті Основного Закону — людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

З нагоди державного свята бажаю послідовно та наполегливо боротися за ефективне втілення в житті конституційних принципів, що створюють правові умови для стабільної діяльності громадянського суспільства.

Бажаю родинного затишку, добробуту і впевненості в прийдешньому дні, господнього благословення Вам і Вашим родинам! Нехай демократичні принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення на благо всієї України!

З повагою,

голова Богуславської районної державної адміністрації