Засідання комісії

komisiya_SSD_USZN_14_08_2019_1Засідання комісії Богуславської районної державної адміністрації з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

В рамках виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616) 14 серпня 2019 року відбулося засідання комісії Богуславської районної державної адміністрації за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати, представників управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та інших структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході роботи комісії визначено:

- кількість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на обліку громадян та потребують поліпшення житлових умов,

- суму потреби на забезпечення житлом дітей даної категорії.

За рішенням комісії всі необхідні документи готуються для подальшого подання їх до Київської обласної державної адміністрації.