АПАРАТНА НАРАДА

Aparatna_19_08_2019_3_malПід керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати  в понеділок, 19 серпня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю  заступника голови райради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді обговорені  питання, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та  освіти. Зокрема,  підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років; підготовки закладів освіти до нового навчального року (організація харчування дітей); стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян;   забезпечення  якості надання медичних послуг (забезпечення населення району інсуліном); організація та проведення заходів до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України; різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

Aparatna_19_08_2019_1

Aparatna_19_08_2019_2