Засідання штабу

0-02-04-73a80e12111fc1d5481bee1f979433f4c459d2cd0c0adb5e09ba0eb6c49074da_full

17 вересня 2019 року проведено чергове засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Богуславського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 рр. під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації, за участю  голів ОСББ, представників теплопостачальних організацій, відділів освіти, культури, молоді та спорту, КНП БРР «Богуславський РЦПМСД», директора спеціалізованого підприємства ТОВ «Експрес - ВР», яке забезпечуватиме обслуговування доріг району при ліквідації негоди в зимовий період та старшого інженера з експлуатаційної діяльності Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз».

В ході роботи штабу було обговорено проблемні питання об’єктів соціальної сфери та теплокомуненергетки в ході підготовки до нового опалювального періоду, зокрема тих, які призводять до порушень правил безпеки систем газопостачання, причини їх виникнення та шляхи вирішення.

Важливим аспектом наради було надання роз’яснення керівникам ОСББ щодо змін в законодавстві що стосуються обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж.

За підсумками засідання учасникам було дано доручення щодо усунення виявлених проблем в конкретні строки  з метою безперешкодної роботи в осінньо-зимовий період.