АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_15_10_2019_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації  Олександра Салати, 15 жовтня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

На  апаратній нараді обговорені  питання, які стосувалися основних напрямків життєдіяльності району: робота  закладів освіти та підготовка до опалювального сезону 2019-2020 років; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян; проведення заходів по забезпеченню  якості надання медичних послуг; благоустрій населених пунктів Богуславського району,  проведення протиепізоотичних заходів; субсидіювання та проведення посиленої роз’яснювальної роботи серед  населення району;  різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

aparatna_15_10_2019