ІІІ регіональний форум Київщини "МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ, БЕЗПЕКА. ГРОМАДА, ЗАКОН»

8 листопада 2019 року м. Ірпінь, Київська область
(актова зала Ірпінської міської ради, вул. Шевченка 2а)
Тема форуму:  Крок другий – ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА – МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА – ГРОМАДА – ЗАХИСТИМО СЕБЕ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС – РАЗОМ МИ СИЛА
Мета заходу: Діалог з владою щодо прийняття Закону України «Про муніципальну варту»
Порядок денний:
І. Вітальне слово учасникам форуму
ІІ. Проект Закону України «Про муніципальну варту» - «За» і «Проти»
ІІІ. Муніципальна варта як виконавчий орган в системі місцевого самоврядування обов’язки та повноваження
ІV.Обговорення та прийняття звернення учасників форуму до Президента України і Верховної ради України
Запрошуємо до участі громадські формування з охорони громадського порядку, комунальні підприємства муніципальних варт, структурні підрозділи органів місцевого самоврядування, громадські організації та підприємства, які займаються проблематикою громадської безпеки в громадах.
-  09.00 Реєстрація учасників  та акредитація ЗМІ
- 10.00 Початок форуму
- 16.00 Завершення форуму (орієнтовно)
Організатор форуму Громадська спілка «Громадська безпека +380»
(об’єднання громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону Київщини)
Конт. тел. (099) 136-46-63, (050) 344-08-80.
8 листопада 2019 року м. Ірпінь, Київська область
(актова зала Ірпінської міської ради, вул. Шевченка 2а)
Тема форуму: Крок другий – ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА – МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА – ГРОМАДА – ЗАХИСТИМО СЕБЕ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС – РАЗОМ МИ СИЛА
Порядок денний:
І. Вітальне слово учасникам форуму
ІІ. Проект Закону України «Про муніципальну варту» - «За» і «Проти»
-  09.00 Реєстрація учасників  та акредитація ЗМІ
- 10.00 Початок форуму
- 16.00 Завершення форуму (орієнтовно)
Організатор форуму Громадська спілка «Громадська безпека +380»
Конт. тел. (099) 136-46-63, (050) 344-08-80.