Олексій Гончарук про створення умов для розвитку дітей-сиріт

Goncharyk_05_12_2019Діти мають виховуватися в сім'ях або в умовах, наближених до сімейних.

Систему інтернатів, яка дісталась у спадок, треба змінювати. Умови для розвитку дітей мають сприяти їхньому всебічному розвитку.

Уряд збільшив виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до 2,5 та 3,5 (для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів на дитину.

На 2020 рік закладено аналогічні кошти. Сьогодні 106 тисяч українських дітей живуть і навчаються в інтернатах, лише 6 тисяч із них – сироти, а інші мають хоча б одного з батьків. З різних причин вони вирішили віддати своїх дітей в інтернат. Цим питанням було присвячене перше розширене засідання Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, що відбулося 5 грудня 2019 року.

Пропонуємо вам для використання у вашій роботі та підготовці своїх матеріалів синхрон з виступу Прем’єр-міністра України

О. Гончарука на засіданні Координаційної ради. Олексій Гончарук про створення умов для розвитку дітей-сиріт: ftp://ftp.kmu.gov.ua/5.12.2019%20O.Honcharuk%20pro%20vuhovanya%20diteyi%20v%20internatah1.mp4 Детальніша інформація за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-zamist-internativ-yak-perezhitku-radyanskoyi-sistemi-mi-stvorimo-yakisni-umovi-dlya-rozvitku-ditej-sirit

Пресслужба Секретаріату Кабінету Міністрів України.