Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів

На виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2020 №121 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації?, „Про благоустрій населених пунктів?, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р „Деякі питання проведення щорічної акції „За чисте довкілля? та дня благоустрою територій населених пунктів? з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

ПОВНА ВЕРСІЯ