Засідання комісії

5zasydannya червня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Богуславського району та Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2,  та послаблення протиепідемічних заходів.

1.1. Про організацію роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Київської області, відповідно до оновлених нормативних документів, з урахуванням профілактичних та протиепідемічних заходів, які впроваджуються для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COV1D-19 та забезпечення належних умов проведення ЗНО.

1.2. Про організацію роботи закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

1.3. Про самоізоляцію осіб старше 60 років.

1.4. Про проведення релігійних заходів у приміщенні, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

1.5. Про організацію діяльності закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід, та дотримання протиепідемічних заходів.

1.6. Про роботу закладів, що надають послуги з розміщення, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

2. Про відкриття для відвідування кладовищ на території Богуславського району за умови дотримання протиепідемічних заходів.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ