Шановні медичні працівники Богуславщини - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

imagesmed

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Сьогодні, в умовах пандемії, ви на передовій порятунку здоров'я та життя людей. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Богуславщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін всім, хто вірний благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння та мужності.

Щиро бажаю усім міцного здоров'я, завзяття наснаги та гарного настрою.

Зі святом! Щастя вам і добра!

т.в.о голови  районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА