Громадські слухання

18 серпня 2020 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулись громадські слухання проекту містобудівної документації документа державного планування «Детальний план території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Медвинської (колишньої Побережківської ) сільської ради Богуславського району Київської області орієнтовною площею 2,0 га», в яких прийняли участь відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Богуславської райдержадміністрації, розробники проекту – ТОВ  «А2 ПРОЕКТ»  та  представники громадськості.

Організатор проведення громадських слухань: Богуславська районна державна адміністрація.

Термін проведення громадських обговорень з 16 липня 2020 року по 17 серпня 2020 року.

Громадські слухання проведені згідно із ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року. Інформацію про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту розміщено в районній газеті «Вісті Богуславщини»  №29(11567) від 16 липня 2020 року.

Головний архітектор проекту Марія СИНГАЄВСЬКА представила графічні та текстові матеріали проекту щодо планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території, оцінки впливу планової діяльності на довкілля та заходи, які передбачається вжити для зменшення навантаження на навколишнє середовище при будівництві та експлуатації об’єкту. В ході громадських слухань до проекту детального плану території надійшли  зауваження громадськості щодо зниження навантаження на існуючі під’їзні дороги до об’єкту, зауваження враховані проектною організацією та будуть розроблені проектні пропозиції щодо зменшення навантаження на дороги з метою запобігання руйнування та надання пропозиції інвестору в рамках реалізації проекту відновити під’їзні дороги до об’єкта.

За результатами громадських слухань було вирішено врахувати пропозиції громадськості та ухвалити представлені проектні матеріали «Детального плану території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Медвинської (колишньої Побережківської ) сільської ради Богуславського району Київської області орієнтовною площею 2,0 га» як такі, що відповідають законодавчим нормам і нормативно правовим актам, державним будівельним нормам, та подати проект на розгляд архітектурно-містобудівної ради.

IMG_20200818_105624

IMG_20200818_105603