Вхід на сайтДорогі жителі Богулавщини! Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

den_nezalejnoctiСиньо-жовтий прапор – це символ нашої державності, свободи і незалежності, наших споконвічних цінностей: мирного неба та щедрої пшеничної ниви. Під жовто-синім стягом Український народ здобув свою самостійність. Відзначаючи 29-ту річницю Незалежності нашої держави ми як ніколи усвідомлюємо її справжню цінність! У такий непростий час для України для кожного українця слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання.


Низько вклоняємось усім, хто вкладає у розвиток рідного краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу. У своїх молитвах згадаймо у ці дні всіх тих, яких уже немає з нами, але духовна присутність яких надає нам сили і віри у світле майбутнє нашої ДЕРЖАВИ.

 

Дорогі земляки, бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси