Вхід на сайтЗасідання круглого столу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Богуславського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 рр.

08 вересня 2020 року в м. Богуслав під головуванням т.в.о. голови Богуславської РДА  Олександра САЛАТИ відбулося засідання круглого столу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Богуславського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 рр.

Під час засідання розглядалося питання про хід підготовки газового господарства, об’єктів соціальної сфери та теплокомуненергетики до опалювального періоду 2020/2021 року.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови  райдержадміністрації, керівник штабу Олександр  САЛАТА  акцентував на важливості вчасного вжиття заходів із підготовки газового господарства до опалювального періоду для уникнення критичних моментів включення.

 

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Кагарлицького відділення АТ «Київоблгаз» Олег ШІЯНЕНКО розглянув питання приведення систем газопостачання об’єктів бюджетної сфери та ТКЕ у відповідність до вимог ПБСГ та Кодексу ГРМ, обговорити заходи для недопущення недоліків в роботі, виявлених в минулому опалювальному періоді, надав роз’яснення про внесені зміни в чинне законодавство України з питань функціонування ринку природного газу, технічного обслуговування газорозподільних систем об’єктів, забезпечення своєчасних розрахунків з Оператором ГРМ, погашення існуючої заборгованості.

Проблемним на сьогодні є ситуація в  закладах КНП БРР «Богуславський РЦПМСД» (ФП с. Ісайки, ФП с. Бородані та ФП Дмитренки, необхідно внести зміни в проектно-кошторисну документацію) та культури (будинки культури сіл Лютарі і Гута), з котельнями   ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» (Мисайлівська гімназія, потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію та провести реконструкцію систем газопостачання).

Крім того, необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та встановити засоби дистанційної передачі даних по каналах GPRS зв’язку.

Представники підприємств, установ та організацій прокоментували зауваження та пояснили причини, по яких проблемні питання на даний час не усунуті.

За підсумками проведеного засідання було прийнято рішення:

1. До 1 жовтня закінчити вирішення проблемних питань з підготовки газового господарства.

2.Завершити виконання гарантійних листів попередніх періодів.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси