ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Шановні рятівники Богуславщини!Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!

1709

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії. Вони  цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Сьогодні працівники Богуславського районного сектору  ДСНС України в Київській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж  наші рятівники неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.
Від імені районної державної адміністрації та всіх мешканців району висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість під час виконання службового обов’язку.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА