ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

unnamedli

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Богуславщини, прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства.

Щира подяка працівникам лісокультурної справи, механізаторам, майстрам лісу, лісничим, керівникам лісогосподарських підприємств та всім людям, причетним до кожного посадженого деревця, за наполегливу й сумлінну працю.

Впевнений, що ви і надалі будете робити усе, щоб зелені шати Богуславщини залишалися екологічним оберегом та прикрасою нашого краю.

Бажаю вам плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту. Успіхів на благо процвітання нашої країни та лісового господарства!

З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА