День Пенсійного фонду – виїзний прийом до с. Ісайки

Працівники Богуславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  здійснюють виїзні прийоми громадян для ефективного діалогу з населенням району.

Так, 18 вересня 2020 року начальником   Богуславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) – Олександром Попченком, спільно  з   сільським головою – Петром Володимировичем Кушкою, проведено виїзний прийом в с. Ісайки, на якому були присутні  3 громадян.

Під час заходу обговорено питання інноваційних методів дистанційного отримання послуг за допомогою сучасних електронних сервісів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України: реєстрації користувачів на вебпорталі, «Автоматичне призначення пенсій».

На прийомі піднімалися питання: перерахунок пенсій з 01 вересня 2020 року, переваги легалізації заробітної плати,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією  «Інформаційний портал ПФУ».

___is