Вітання тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олександра Салати з Днем працівників соціальної сфери

unnamedЩиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави. Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої української громади. Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Отож, напередодні свята тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр САЛАТА, керівник апарату Богуславської районної державної адміністрації Олександр НОВОСВІТНИЙ, начальник управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації Володимир ХОМЕНКО привітали працівників соціальної сфери Богуславщини, вручили їм грамоти, подяки та цінні подарунки.

IMG_20201030_090220

IMG_20201030_090523