Співпраця з організаціями

26.11.2020   року в приміщені  Богуславського районного сектору  філії Державної установи ,, Центр пробації '' у м. Києві та Київській області відбулась робоча зустріч  між представниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Богуславського районного сектору.  Представником центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Даниленком І.І. та начальником районного сектору Бердило С.П. згідно графіку дистанційного   пункту доступу  до безоплатної правової допомоги здійснено прийом клієнтів пробації та надано допомогу.
26.11.2020  в приміщені  Богуславського районного сектору  філії Державної установи ,, Центр пробації '' у м. Києві та Київській області відбулась робоча зустріч  між представниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Богуславського районного сектору.  Представником центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Даниленком І.І. та начальником районного сектору Бердило С.П. згідно графіку дистанційного   пункту доступу  до безоплатної правової допомоги здійснено прийом клієнтів пробації та надано допомогу.
_viber_2020-11-03_11-39-36_viber_2020-11-03_11-40-14_viber_2020-11-03_11-40-30