Як називали дітей у 2020 році

Богуславським районним відділом ДРАЦС та виконавчими комітетами сільських рад у 2020 році складено 218 актових записів про народження. З них зареєстровано 109 хлопчиків та 109 дівчаток ( ось така дуже гарна статистика).

Різними іменами називали батьки своїх нащадків, але найбільш популярними іменами серед дівчаток залишаються  Поліна, Софія, Анна, Мілана, Анастасія, Вікторія. Серед  хлопчиків – це Олександр, Артем, Максим, Данило, Матвій, Роман.

Були й оригінальні, менш вживані жіночі імена – Мане, Емілія-Віолетта, Каміла, Власта, Аделаїда, Аріана, Соломія, Ніколь, Стефанія, чоловічі – Дамір, Мануель, Захар, Алі, Крістофер, Лев.

В Україні немає обмежень чи заборон щодо  присвоєння тих чи інших імен. Тож батьки мають право називати своїх дітей будь-якими іменами, які їм подобаються. Однак, підходьте до вибору імені свого малюка з любов'ю та відповідальністю, щоб воно приносило радість та комфорт дитині протягом всього життя.