Вхід на сайтНовини

Детальний план території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур

Розпорядження тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації від 11.11.2020 № 233 "Про затвердження «Детального плану  території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Медвинської (колишньої Побережківської) сільської ради Богуславського району Київської області орієнтовною площею  2,0 га»".
 

Громадські слухання

18 серпня 2020 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулись громадські слухання проекту містобудівної документації документа державного планування «Детальний план території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Медвинської (колишньої Побережківської ) сільської ради Богуславського району Київської області орієнтовною площею 2,0 га», в яких прийняли участь відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Богуславської райдержадміністрації, розробники проекту – ТОВ  «А2 ПРОЕКТ»  та  представники громадськості.

Організатор проведення громадських слухань: Богуславська районна державна адміністрація.

Термін проведення громадських обговорень з 16 липня 2020 року по 17 серпня 2020 року.


Громадські слухання проведені згідно із ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року. Інформацію про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту розміщено в районній газеті «Вісті Богуславщини»  №29(11567) від 16 липня 2020 року.


Головний архітектор проекту Марія СИНГАЄВСЬКА представила графічні та текстові матеріали проекту щодо планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території, оцінки впливу планової діяльності на довкілля та заходи, які передбачається вжити для зменшення навантаження на навколишнє середовище при будівництві та експлуатації об’єкту. В ході громадських слухань до проекту детального плану території надійшли  зауваження громадськості щодо зниження навантаження на існуючі під’їзні дороги до об’єкту, зауваження враховані проектною організацією та будуть розроблені проектні пропозиції щодо зменшення навантаження на дороги з метою запобігання руйнування та надання пропозиції інвестору в рамках реалізації проекту відновити під’їзні дороги до об’єкта.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

P00618-132918

18 червня 2020 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, на якому були розглянуті проекти генеральних планів с.Дибинці та с.Бородані Богуславського району, розроблені ТОВ «Геонікс» м.Київ на замовлення Дибинецької сільської ради.

Членами містобудівної ради наголошено на необхідність упорядкування функціонального використання територій, з врахуванням даних Державного земельного кадастру та інвентаризації земель сільськогосподарського і лісогосподарського призначення, доопрацювати планувальну організацію територій з врахуванням їх інвестиційного розвитку, зокрема, туристичної інфраструктури, уточити розміри прибережних захисних смуг з врахуванням існуючого рельєфу місцевості відповідно до положень Водного кодексу України та відобразити на графічних матеріалах об’єкти культурної спадщини, в тому числі національного значення та їх охоронні зони.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

0-02-0a-346bcde566ea8e1d78d2a08735d4906639996fb761fafdcd4717477fe79cb5d6_full

11 червня 2020 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

 

На засіданні було розглянуто 1 питання повістки денної:

«Детальний план території в межах вулиць Окружної, Будівельної та проїзду до ТОВ «Богуславський завод залізобетонних конструкцій» орієнтовною площею 1,5 га в м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області та визначити місця приєднання до інженерних мереж.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень ( «за» - 10 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів.).

Детальніше...

 

Про розробку детального плану території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Богуславського району Київської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


23 квітня 2020 р. №  101


Розглянувши клопотання  СТОВ «Добробут Плюс» від 24.03.2020 № 12 «Про розробку детального плану територій для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці, Богуславського району, Київської області», відповідно до ст.ст. 13, 20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 13 Закону України “Про основи містобудування”:

1. Райдержадміністрації виступити замовником розроблення детального плану території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур  за межами населеного пункту с.Закутенці, Медвинської (колишньої Побережківської) сільської ради Богуславського району, Київської області на земельній ділянці площею 0,3929 га, кадастровий номер 3220685800:01:001:0072.


ПОВНА ВЕРСІЯ

 

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси