Вхід на сайтНовини

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено 37 річного чоловіка за вчинення крадіжки речей домашнього вжитку з будинків громадян та за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено 37 річного чоловіка за вчинення крадіжки речей домашнього вжитку з будинків громадян та за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Установлено, що 37 річного жителя Богуславського району викрито на крадіжках речей домашнього вжитку з будинків громадян та на незаконному зберіганні за місцем свого проживання наркотичних засобів.

Дії  одного обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст. 185 та ч.1 ст.309 КК України.

Вироком Богуславського районного суду Київської області обвинуваченого засуджено до 3 років і 3 місяців позбавлення волі.


Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

старший радник юстиції                                                               А. Саламашенко

 

 

 

 

Вчинення крадіжок чужого майна

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено раніше судимого, 49 річного чоловіка за вчинення крадіжок чужого майна.

Установлено, що у грудні 2017 року раніше судимого жителя Богуславського району викрито на  крадіжці грошей у сумі 1300 гривень.

Дії  обвинуваченого кваліфіковані за ч.2 ст. 185 КК України, і 23.04.2020 року Богуславським районним судом Київської області щодо обвинуваченого винесено обвинувальний вирок. Злочинець поніс покарання у вигляді 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури В. Сєдов

 

 

 

 

 

Прокуратура вимагає повернення у державну власність 284 гектари землі сільськогосподарського призначення

09.04.2020 Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури до Богуславського районного суду Київської області заявлено позов в інтересах держави у сфері використання земель державної власності, які розташовані на території Дибинецької, Ісайківської, Киданівської, Медвинської та Щербашенецької сільських рад Богуславського району Київської області, оскільки прокуратурою встановлено порушення вимог земельного законодавства під час передачі фізичній особі в оренду земель для ведення фермерського господарства.

Таким чином, прокуратура вимагає повернення у державну власність 284 гектари землі сільськогосподарського призначення.

Начальник Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури Р. Піголь

 

Крадіжка

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено раніше судимого, 35 річного чоловіка за вчинення крадіжок чужого майна.

Установлено, що  протягом липня - листопада 2018 року раніше судимого жителя Богуславського району викрито на крадіжці електроінструментів із 8 домогосподарств на території Богуславського району, на загальну суму 36000 грн.

Дії  обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст. 185 КК України, і 06.02.2020 року Богуславським районним судом Київської області щодо обвинуваченого винесено обвинувальний вирок, який 06.03.2020 набрав законної сили. Злочинець поніс покарання у вигляді 3 років і 6 місяців позбавлення волі

Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури В.Сєдов

 

Кагарлицькою місцевою прокуратурою відстояно інтереси держави в суді у сфері використання земель державної власності.

Так, у вересні 2017 року Кагарлицькою місцевою прокуратурою заявлено позов до суду в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру України в Київській області до Богуславської районної державної адміністрації Київської області та фізичної особи про визнання недійсними і скасування розпоряджень та визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок, які розташовані  на території Біївецької сільської ради Богуславського району,  загальною площею 149,7204 га. та 17,3178 га. та визнання недійсним укладеного у послідуючому  договору суборенди вказаних ділянок  з сільськогосподарським товариством.

В ході судового розгляду доведено, що при прийняті незаконних розпоряджень райдержадміністрацією не була проведена нормативна грошова оцінка наданих в оренду земельних ділянок, межі земельних ділянок не були винесені в натурі, земельні ділянки передані в оренду фізичній особі у розмірі,  що значно перевищує встановлений законом граничний розмір та без розроблення і затвердження проекту із землеустрою.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси