Вхід на сайтІнформаційні картки

Інформаційні картки

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання пільг населенню на оплату за енергоносії та житлово-комунальні послуги.

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання довідки про перебування на обліку та зняття з обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в разі зміни місця проживання.

Інформаційна картка адміністративної послуги Реєстрація та внесення відомостей та змін до Єдиного державного автоматизованого реєстру отримувачів пільг (ЄДАРП).

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання допомоги на поховання осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації для придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитеростичній операції а також інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Інформаційна картка адміністративної послуги Взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача ветеранам війни листів-талонів на право пільгового придбання квитків зі знижками, передбаченими законодавством

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача інвалідам направлень на проходження курсу професійної реабілітації в професійно-реабілітаційних центрах України, в спеціалізованих закладах освіти системи соціального захисту

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача пенсійного посвідчення інваліда.

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Ветеран праці».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Інвалід війни».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Сім’я померлого (загинувшого) ветерана війни».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Учасник війни».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування інвалідам війни.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування деяким категоріям інвалідів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні (взамін оздоровлення в санаторії).

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата компенсації на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, на транспортне обслуговування інвалідам.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата підвищених стипендій і додаткових відпусток громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформаційна картка адміністративної послуги Забезпечення засобами пересування та реабілітації.

Інформаційна картка адміністративної послуги Забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування та оздоровлення.

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам, дітям-інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам.

Інформаційна картка адміністративної послуги Направлення учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію.

Інформаційна картка адміністративної послуги Оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформаційна картка адміністративної послуги Оформлення документів для отримання путівки в будинки-інтернати різних типів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Оформлення документів на безоплатне забезпечення інвалідів автомобілями.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги на дітей одиноким матерям.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги при народженні дитини.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги при усиновленні дитини.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання послуг.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата одноразової компенсації за шкоду заподіяну здоров’ю, особам, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та сім’ям за втрату годувальника і смерть яких пов’язана з ЧК.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата субсидії на житлово-комунальні послуги та придбання скрапленого газу та твердого палива.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата щорічної допомоги на оздоровлення особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи із числа інвалідів, учасників ліквідації, евакуйованих із зони відчуження у 1986 році, дітей-інвалідів та дітей, які втратили внаслідок ЧК  одного з батьків.

Інформаційна картка адміністративної послуги Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Інформаційна картка адміністративної послуги Щомісячна грошова компенсація  вартості продуктів харчування громадянам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси